05071464301

Taksitli Ev Taşıma

  • kredi kartları


Taksitli Taşının

Evden eve nakliyat hizmetlerini almak isteyen müşterilerimiz yeni eve geçiş yapmak istediklerinde masraflarının birden artmasından dolayı nakliye ücretlerinin uygun fiyatlı olmasını istemektedir. Uygun Fiyatlı evden eve nakliyat hizmetlerimizi sunarken yanında birde taksitli taşınma fırsatını sunana evden eve nakliyat firmalarından en iyi kaliteli hizmetlerimizin yanı sıra sizlere kusursuz bir hizmet sunmaktayız, hizmetlerimizi internet üzerinden takip ederek en iyi evden eve nakliyat firması olan söz nakliyat'ı yakından araştırabilirsiniz.

Taksitli taşınma konusunda sizlerle bir işbirlliği yapmak zorundayız dilerseniz 3 aylık taksit imkanı ile taşınabilirsiniz bu sayede ortalama 1500 tl Asansörlü olan bir taşıma fiyatını toplamda 3 ay sonra ödemesini yapabiliyorsunuz bunlar gayet uygun fiyat teklifleri arasındadır. Hizmetlerimizi en iyi şekilde yönetmek için elemanlarımızın ücretlerini kendimiz karşılayarak sizlerin sorun yaşamamanız için çalışıyoruz.

Taşınma sonunda ödenmesi gereken tutar karşılığında hipotek etmemiz gereken birkaç eşyanız olabilmekltedir. Aksi Taktirde Taksitli Taşınma fırsatından yararlanamazsınız.

taksitli ev taşıma

Taşımacılıkta tüm eşyalarınızı sorunsuzca taşıyabilecek, kullandığımız son teknolojik alet ve araçlarımız ile sizlerin en kaliteli hizmeti alabileceği bir firmayız. Söz Nakliyat olarak sizlerin taşınma sırasında oluşabilecek tüm riskleri sıfıra indirebilen, güvenilir, işinin ehli, profesyonel bir ekiple çalışıyoruz. Şehir içi ve şehirlerarası verdiğimiz hizmet ile sizlerin memnuniyeti için gece gündüz durmadan çalışıyoruz. İstediğiniz yerden istediğiniz yer yere Söz Nakliyat olarak sorunsuz taşınmanın sözünü veriyoruz. Söz Nakliyat olarak biz yılların tecrübesi ile sizlere en iyi hizmeti kesintisiz olarak vermekten büyük mutluluk duyuyoruz. Teknolojiyi yakından takip ederek çağın gerisinde kalmayan Söz Nakliyat sizlerin taşımacılıkta yaşayabileceğiniz tüm sorunlara en iyi çözüm yolunu arıyoruz. Taşınma esnasında tüm eşyalarınızı sıkıştırmadan rahat yerleştirebileceğimiz büyük ve geniş araçlar ile uzun yollarda eşyalarınız zarar görmeyecek şekilde emanetlerinizi taşıyoruz. Asansörlü taşımacılık hizmetimizle de eviniz veya ofisiniz kaçıncı katta olursa olsun hiçbir sorun yaşamadan güvenle araçlarımıza yerleştiriyor, istediğiniz yere en hızlı şekilde en uygun fiyattan taşıyoruz.

TAKSİTLİ SATIŞ İMKANI

Siz değerli müşterilerimizin taşınma sırasında ki tüm masraflarınızı göz önüne alarak taşınma maliyetinizi sizlere en uygun olacak şekilde ayarlıyoruz. Taşınmanın sizler için getirdiği masraflarında farkında olarak sizler için özel çalışmalar yaptık. Bizlerden en iyi hizmeti en uygun fiyattan alma sözünü vermiştik. Şimdi Söz Nakliyat olarak sizler için dev kampanya hazırladık. Şimdi taşınma da sizlerin harcama yükünüzü hafifletmek için taksitli satış imkanı sunuyoruz. Kredi kartlarına 3 taksit imkanı ile sizlere ödeme kolaylığı sağlıyoruz.

Taksitli taşınma Yılın Belirli Günlerinde aktif olmaktadır, Taşınmak için Şuan Tam zamanı.Yorum Yaz

Söz Nakliyat'ı Tartış

  • Merkez

    Ankara Yenimahalle

  • İletişim

    0507 146 43 01

  • Mail

    info@soznakliyat.com

Tebrikler. Mesajınız başarıyla gönderilmiştir
Hata, lütfen tekrar deneyin. Mesajınız gönderilmedi